1 / 4
E shitur
Foto e Kabllo Akasa USB Type-C në HDMI, 18 cm
Foto e Kabllo Akasa USB Type-C në HDMI, 18 cm
Foto e Kabllo Akasa USB Type-C në HDMI, 18 cm
Foto e Kabllo Akasa USB Type-C në HDMI, 18 cm

Kabllo Akasa USB Type-C në HDMI, 18 cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.02 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 4.86 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo Akasa ju ofron mundësinë të lidhni laptopin tuaj në një ekran. Është një kabllo USB Type C në HDMI, që mbështet rezolucionin deri në 4K në 60Hz. Ajo gjithashtu transmeton tingull dhe ka gjatësi 18 cm. Materiali në të cilin është përshtatur është një aliazh alumini me sipërfaqe të anodizuar.
Lansuar:
18. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, projektor, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
HDMI, USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Kodi:
AK-CBCA24-18BK
Gjatësia m:
0.18
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
4K
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710679559476
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Akasa USB Type-C në HDMI, 18 cm
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo