1 / 7
Продадено
Слика на AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина
Слика на AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина
Слика на AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина
Слика на AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина
Слика на AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина
Слика на AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина
Слика на AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина

AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
81.08 €
68.08 €
со ДДВ Без ДДВ 57.70 €
Заштеди 13.00 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Микро USB
Медиуми за снимање:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Тип на батерија:
Батерии
Содржина на пакетот:
Батерија, каиш за врат, USB кабел
Код:
ARKC2BL
Ширина mm:
117
Висина mm:
72
Дебелина мм:
25
Ефективна резолуција на сензорот Mpx:
1
Максимална резолуција на видеа со пиксели:
1280 x 720
Максимален капацитет на мемориска картичка GB:
32
Дијагонала на инчен екран:
3.5
Лансиран:
24. 3. 2021
Производител:
AGFAPHOTO
Боја:
Сина
Тип на сензор:
CMOS
Тип на камера:
Про дети
EAN:
3760265541850
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
AGFA Photo REALIKIDS CAM 2 камера, сина
68.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ