1 / 5
Продадено
Слика на ADSDA ASD600Q SSD диск, USB3.1, 240 GB, сина
Слика на ADSDA ASD600Q SSD диск, USB3.1, 240 GB, сина
Слика на ADSDA ASD600Q SSD диск, USB3.1, 240 GB, сина
Слика на ADSDA ASD600Q SSD диск, USB3.1, 240 GB, сина
Слика на ADSDA ASD600Q SSD диск, USB3.1, 240 GB, сина

ADSDA ASD600Q SSD диск, USB3.1, 240 GB, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
71.35 €
35.59 €
со ДДВ Без ДДВ 33.90 €
Заштеди 35.76 €
-50%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 4. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Формати и дискусија:
SSD Фактор на форма
Код:
ASD600Q-240GU31-CBL
Стабилно:
По
Ширина mm:
80
Висина mm:
15.2
Дебелина мм:
80
Пеша г.:
60
Големина на диск GB::
240
Производител:
ADATA
Modeli i diskut:
Странски, SSD
EAN:
4710273770925
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ADSDA ASD600Q SSD диск, USB3.1, 240 GB, сина
35.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ