1 / 2
E shitur
Foto e Kartë memorie Adata SDHC Premier UHS-I, 32 GB
Foto e Kartë memorie Adata SDHC Premier UHS-I, 32 GB

Kartë memorie Adata SDHC Premier UHS-I, 32 GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.85 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kartat e memories nga Adata janë shumë të popullarizuara falë performancës së shkëlqyer dhe çmimit të arsyeshëm. Kësaj radhe A-Data iu sjell linjën e re të kartave Premier SDHC e cila ka specifikat SD 3.0 UHS-I (Ultra High Speed). Ajo ka kapacitet prej 32 GB, dhe shpejtësi të leximit / shkrimit prej 30/10 MB / s. Falë këtyre karakteristikave, karta është e përshtatshme për përdorim me tablet, kamera digjitale me rezolucion të lartë dhe video kamera MPEG4.
Kodi i prodhuesit:
ASDH32GUICL10-R
Lansuar:
20 Mars 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1
Prodhuesi:
ADATA
Kapaciteti [GB]:
32
EAN:
4713435796702
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë memorie Adata SDHC Premier UHS-I, 32 GB
12.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo