1 / 2
Foto e Përshtatës karikimi AVACOM për laptop, USB-C, PD, 65W
Foto e Përshtatës karikimi AVACOM për laptop, USB-C, PD, 65W

Përshtatës karikimi AVACOM për laptop, USB-C, PD, 65W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
40.36 €
38.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.83 €
Ju kurseni 1.62 €
-4%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshtatës i fuqishëm karikimi për furnizim të shpejtë dhe të besueshëm të laptopit me një ngarkesë totale maksimale prej 65 W. Përmasat e tij janë: 74 x 74 x 30 mm. Pesha: 0.347 kg. Kablloja e rrjetit elektrik me gjatësi 1.2 m përfshihet gjitashtu në paketim. Përmasat e saj janë: 60 x 62 x 30 mm. Është produkt univerzal, ka një lidhës USB të llojit-C, mbështet teknologjinë Power Delivery.
Energjia maksimale dalëse [W]:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Karikues univerzal:
Kodi i prodhuesit:
ADAC-FCA-65PD
Kodi:
ADAC-FCA-65PD
Lidhës:
USB-C
Përshtatës universal i energjisë:
Prodhuesi:
Avacom, Avacom
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591849079200
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës karikimi AVACOM për laptop, USB-C, PD, 65W
38.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo