1 / 1
Продадено
Слика на Адаптер YEALINK AC 5V DC, 0,6A за IP телефон SIP-T19P / SIP-T21P / SIP-T23P / SIP-T23G / SIP-T40P и W52P

Адаптер YEALINK AC 5V DC, 0,6A за IP телефон SIP-T19P / SIP-T21P / SIP-T23P / SIP-T23G / SIP-T40P и W52P

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.68 €
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €
Заштеди 1.62 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 5. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
YEALINK
Код:
350A043
Производител:
YEALINK
Vendi i prodhimit:
EU
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Адаптер YEALINK AC 5V DC, 0,6A за IP телефон SIP-T19P / SIP-T21P / SIP-T23P / SIP-T23G / SIP-T40P и W52P
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ