1 / 4
E shitur
Foto e Access Point D-Link DAP-1665 Wireless
Foto e Access Point D-Link DAP-1665 Wireless
Foto e Access Point D-Link DAP-1665 Wireless
Foto e Access Point D-Link DAP-1665 Wireless

Access Point D-Link DAP-1665 Wireless

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,008 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
D-Link DAP-1665 Wireless zgjëron shtrirjen e rrjetit tuaj të Wireless-it. Është i thjeshtë për t'u instaluar dhe përkrah standardin 802.11a / b / g / n / ac, i cili siguron qasje dhe reagim të shpejtë. Ai ka shpejtësi prej 867Mbps në frekuencë 5GHz. Me të, ju mund të krijoni një rrjet të ri të Wireless-it, t'i bashkoni dy rrjete të ndara apo të zgjëroni shtrirjen e rrjetit ekzistues. Përmes një interface- të thjeshtë të web-it, ju mund t'i rregulloni të gjithë parametrat e nevojshëm. Access Point gjithashtu mbron rrjetin tuaj përmes qasjes së mbrojtur në Wi-Fi me anë të WPA-PSK, WPA2-PSK si dhe versionit më të vjetër WEP.
Kodi i prodhuesit:
DAP-1665
Lansuar:
28 Nëntor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Numri i porteve RJ-45:
1
Access Point:
Prodhuesi:
D-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Lloji i antenës:
E lëvizshme
EAN:
7900694065398
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Access Point D-Link DAP-1665 Wireless
7,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo