1 / 13
Продадено
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало
Слика на 3D Polaroid Play + Пенкало

3D Polaroid Play + Пенкало

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
71.33 €
66.46 €
со ДДВ Без ДДВ 56.32 €
Заштеди 4.87 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Кругови 3D
Код:
3D-FP-PL-2005-00
Производител:
Полароид
Веб-страница на производителот:
Polaroid.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5031935505204
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
3D Polaroid Play + Пенкало
66.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ