1 / 7
E shitur
Foto e Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)
Foto e Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)
Foto e Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)
Foto e Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)
Foto e Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)
Foto e Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)
Foto e Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)

Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38.74 €
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €
Ju kurseni 3.24 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Në këtë imitues realist kamioni, keni më shumë se 6,500 km autostrada dhe rrugë qarku - duke përfshirë një numër kryqëzimesh të autostradave. Rrotullojeni timonin e MAN TGX ose Scania R Series dhe zbuloni mbi 15 qytete gjermane si Hamburg, Bremen, Këln, Hanover dhe Berlin me dizajn unik rrugor dhe pamje. Përveç kësaj, një numër pikash interesante ju presin, të cilat mund t'i zbuloni gjatë rrugës. Falë bashkëpunimit me MAN dhe Scania, traktorët sillen shumë realisht - përfshirë transmisionet automatike, prapambetësit / sistemet e ndihmës. Nga trupat kompaktë në gjysmë rimorkio dhe madje edhe gigalinerët, ju do të keni kapacitetin e duhur të ngarkesave për çdo porosi transporti. On The Road gjithashtu përfshin një sistem ekonomik. Filloni kompaninë tuaj dhe punësoni shoferë për të marrë më shumë porosi. Planifikoni udhëtimet tuaja në mënyrë sa më efikase të jetë e mundur, por gjithashtu kushtojini vëmendje pushimit të detyrueshëm. Nisë një udhëtim - Rrugët gjermane po ju presin!

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i licensës:
Kuti
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Kodi:
4015918150491
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Verzioni i lojës:
Standard Edition
Lansuar:
21. 1. 2021
Prodhuesi:
Aerosoft
Platforma:
PS4
Lloji i lojës:
Simulator
Kategoria e moshës:
3
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë On The Road - Truck Simulator (PS4)
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo