Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-3%

Kasë kompjuteri 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, e zezë

3,690 MKD. 3,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%
-6%

Kasë kompjuteri Akasa Newton A50, e zezë

6,390 MKD. 6,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%

Kasë kompjuteri CZC.Gaming Lantern, 3x140mm ARGB, e zezë

7,190 MKD. 7,890 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë

2,090 MKD. 2,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-21%

Kasë kompjuteri Akasa Gem Pro Pi 4, e argjendtë

1,890 MKD. 2,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-14%

Kasë kompjuteri LIAN-LI O11D XL, e bardhë

15,590 MKD. 17,990 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%

Kasë Chieftec Compact Series IX-03B-85W, e zezë

5,390 MKD. 5,896 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Kabinet raft DATACOM 19 " IPC, 485mm, 4U, i zi

12,690 MKD. 13,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-34%

Kasë kompjuteri ADATA XPG STARKER AIR, e bardhë

4,090 MKD. 6,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-13%

Kasë Akasa Cypher MX3, e zezë

3,590 MKD. 4,090 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%

Kabinet alumini Akasa Maze për Raspberry Pi 4, i zi

2,190 MKD. 2,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-15%

Mbrojtëse JOY-IT për Raspberry Pi 7 " dhe Raspberry Pi 4 B

2,690 MKD. 3,162 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Kabinet DATACOM 19 " IPC, 485mm, 4U, i hirtë

12,390 MKD. 12,890 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%

Kasë SilverStone GD07B Grandia, i zi

9,990 MKD. 11,090 MKD.
Përfshirë TVSH