1 / 12
E shitur
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
Foto e Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400

Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
106.82 €
97.10 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 92.47 €
Ju kurseni 9.73 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Patriot sjell një numër të moduleve të kujtesës të shënuara Viper Steel me mbështetje për platformat më të fundit me porosi i cili jep një pamje të pastër dhe elegante. Këto module janë testuar në platformat premium / high-end Intel dhe procesorët i7 / i9. Për platformat dhe përpunuesit më pak të fuqishëm, mund të mos jetë e mundur të përdorni frekuencën e plotë të kujtesës. Poashtu, platformat AMD lejojnë që cilësimet manuale të arrijnë rreth 3600 MHz, kurse prodhuesi rekomandon seritë e APEX ASUS ROG Maximus (IX, X, XI) dhe procesorët Intel Core: i7-8700K, i7-8086K dhe i9-9900K. Për më shumë, këto module janë të tipit DDR4, të cilat sigurojnë kapacitetit 2x 8 GB dhe frekuencë 4400 MHz në kohën e CL19 dhe 1.35 V. Poashtu, modulet Patriot VIPER janë në përputhje me platformat më të fundit të Intel.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
814914024935
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie RAM Patriot VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4400
97.10 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo