1 / 5
Продадено
Слика на Куќиште Sharkoon PURE STEEL RGB, со стакло, црно
Слика на Куќиште Sharkoon PURE STEEL RGB, со стакло, црно
Слика на Куќиште Sharkoon PURE STEEL RGB, со стакло, црно
Слика на Куќиште Sharkoon PURE STEEL RGB, со стакло, црно
Слика на Куќиште Sharkoon PURE STEEL RGB, со стакло, црно

Куќиште Sharkoon PURE STEEL RGB, со стакло, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
124.77 €
105.30 €
со ДДВ Без ДДВ 100.28 €
Заштеди 19.47 €
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
4044951026616
Лансиран:
16. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3.0 (2x)
Број на ладилни места:
6
Број на фанови:
2
Димензии на кутијата:
474 x 210 x 475
Специјална опрема:
Менаџер за кабли, ЛЕД контролер, филтер за прашина, про transparentирни странични панели
Параметри на моќност:
Ниту еден извор на енергија, на дното, не поддржува стандарден ATX
Број на слотови:
Внатрешен 2,5 (5x), внатрешен 3,5 (3х)
Систем за ладење на вода:
Страничен слот од 240мм, горниот слот од 360мм
Места за ладење:
Страна 2x120mm, долу 1x120mm, заден 1x120mm
Простор за течност за ладење:
4x120mm RGB
Синхронизација на RGB:
Веќе
Производител:
Ајкула
Веб-страница на производителот:
Sharkoon.com
Пеша [кг]:
8,66
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Среда моќ
Максимална должина на картичката [см]:
42
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
16+
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, проширен ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
7
EAN:
40449510266161
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште Sharkoon PURE STEEL RGB, со стакло, црно
105.30 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ