1 / 14
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint

Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
10,290 MKD.
10,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9,705 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-1%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Është një kasë kompjuterike cilësor. Ajo është e pajisur me një panel anësor prej xhami. Është e përshtatshëm për pllakat amë ATX, mikro ATX dhe Mini ITX. Përmasat e saj janë 424 x 210 x 475 mm. Përmban pozicione të brendshme 2x 3.5 " dhe 2x 2.5" për HDD / SSD. Gjatësia maksimale e kartës grafike është 341 mm (360 mm pa ventilatorin e përparmë), lartësia maksimale e ftohësit CPU është 169 mm dhe gjatësia maksimale e furnizimit me energji elektrike është 200 mm (165 mm me mbajtësin e HDD-së dhe ventilatorin e përparmë të instaluar). Ka 7 slote për instalimin e kartave të zgjerimit. Kasa ka deri në 7 pozicione për ventilatorë (2x 140 mm dhe 1x 120 mm janë instaluar tashmë paraprakisht). Në panelin e përparmë ka 2x lidhës audio USB 3.2 Gen1 type-A, 1x USB 3.2 Gen2 type-C dhe 2x 3.5 mm jack.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektor [jack] 3.5mm:
USB-A 3.2 Gen 1:
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
3
Numri i sloteve për karta:
7
Numri i sloteve për ftohës:
7
Pesha [kg]:
8.1
Lartësia [mm]:
475
Gjerësia [mm]:
210
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së [mm]:
169
Formatet e mbështetura të pllakës amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Gjatësia maksimale e kartës [mm]:
341
Trashësia [mm]:
424
Uebfaqja e prodhuesit:
fractal-design.com
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, filter për pluhur, panele anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Ftohës i përfshirë:
2x140mm + 1x120mm
Slote për ftohës:
Horní 2x120/140mm, Prední 3x120mm/2x140mm, Spodní 1x120mm, Zadní 1x120mm
Besueshmëria:
100 %
Konektor:
3.5mm jack (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x), USB-C 3.2 Gen 2 (1x)
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Madhësia e pozicioneve për ftohësit:
120mm, 140mm
Ndryshimi i nuancave të së bardhës:
120mm, 140mm
Materiali:
Çelik
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7340172702344
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
10,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo