Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-6%

Senzor i kadencës së pedales Garmin 2, ANT + dhe BLE

3,790 MKD. 3,990 MKD.
Përfshirë TVSH