1 / 1
Слика на Стерео приклучок PremiumCord адаптер 6,3 - стерео приклучок 3,5 M / F златен

Стерео приклучок PremiumCord адаптер 6,3 - стерео приклучок 3,5 M / F златен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
PremiumCord адаптер, стерео приклучок за намалување 6,3 mm (машки) - стерео приклучок 3,5 mm (женски) M / F позлатен, погоден за поврзување аудио, видео, ТВ, итн.
Гаранција за производителот:
1 година
Позлатен конектор::
Крај на кабел:
ПРАВО
Вид на кабел:
Намалени
Боја:
Златна
Веб-страница на производителот:
premiumcord.com
За конектори:
3,5 мм приклучок (женски)
Од приклучокот:
Jackек од 6,3 мм (маж)
Конектор:
3,5 мм приклучок, 6,3 мм приклучок...
Наменето за:
Звучници, слушалки
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220020026
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Стерео приклучок PremiumCord адаптер 6,3 - стерео приклучок 3,5 M / F златен
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ