Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-11%

Pedale Thrustmaster Pendular Rudder (PC)

34,290 MKD. 38,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%

Pedale për PS4 dhe kompjuterë Thrustmaster T. Flight Rudder

7,990 MKD. 8,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Pedale ajrore Logitech G SaitekPro Flight

8,990 MKD. 9,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-24%

Pedale Thrustmaster T-LCM

13,390 MKD. 17,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Pedale Turtle Beach VelocityOne Rudder

22,590 MKD. 23,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-14%

Pedale Asetek Forte, të zeza

32,990 MKD. 38,090 MKD.
Përfshirë TVSH