1 / 4
Слика на Печатач Canon PIXMA TS305, црн
Слика на Печатач Canon PIXMA TS305, црн
Слика на Печатач Canon PIXMA TS305, црн
Слика на Печатач Canon PIXMA TS305, црн

Печатач Canon PIXMA TS305, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
91.06 €
81.08 €
со ДДВ Без ДДВ 77.22 €
Заштеди 9.98 €
-11%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
2321C006
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на печатач:
Инкџет
Резолуција - црна боја [DPI]:
300 x 600
Технологија:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Големина на печатач:
A4
Консуми (Ш):
10
Димензии [мм]:
430 x 282 x 143
Тежина во кг:
2,9
Поддршка за W10:
По
Резолуција - нормална боја [DPI]:
4 800 x 1 200
Максимална тежина на печатење [g / m2]:
275
Мултифункционално:
Веќе
Екран:
Веќе
Printim DPI:
4800
Дополнителни функции:
AirPrint, ИНКЕТ за печатење од Canon / SELPHY, Услуга за печатење на Canon, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Брзина на црно печатење - нормално [страница / мин]:
7.7
Боја:
Бело
Боја / црно-бело:
повеќебојна
Брзина на печатење во боја - нормална [страница / мин]:
4
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4549292096026
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Печатач Canon PIXMA TS305, црн
81.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ