Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Filtro

-4%
Stacion moti Trevi OM 3528 D, i bardhë
5,403 MKD. 5,616 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti Garni 940
15,067 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti Garni 419T
7,547 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion i motit Sencor SWS 9300
7,144 MKD.
Përfshirë TVSH
Matës i temperaturës Technoline WS 7060
5,117 MKD.
Përfshirë TVSH
-13%
Erëmatës Netatmo
8,141 MKD. 9,310 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti Garni 1025 Arcus
15,174 MKD.
Përfshirë TVSH
-19%
Mbajtëse për anenometër Netatmo
2,484 MKD. 3,059 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti SMART Sencor SWS 300W
2,056 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti Garni 975
13,130 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti Hyundai WSP 3080 RWIND
9,549 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti Orava Meteo
3,572 MKD.
Përfshirë TVSH
-15%
Matës temperature dhe shiu Netatmo, wireless sensor, i zi
6,056 MKD. 7,124 MKD.
Përfshirë TVSH
-22%
Modul i brendshëm shtesë Netatmo
5,325 MKD. 6,782 MKD.
Përfshirë TVSH
Stacion moti Solight TE81WiFI
4,585 MKD.
Përfshirë TVSH