Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-5%
-6%

Karikues wireless SWISSTEN 3në1 STAND,i zi

3,490 MKD. 3,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Karikues wireless SWISSTEN 2në1, i zi

3,490 MKD. 3,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

Karikues wireless Belkin, 15W, i bardhë

2,290 MKD. 2,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-15%

Karikues me valë CONNECT IT Qi CERTIFIED, 10 W, i zi

1,190 MKD. 1,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%
-4%
-4%
-4%
-15%

Karikues me valë CONNECT IT Qi CERTIFIED Fast, 10 W, bardhë

1,190 MKD. 1,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

Karikues wireless EPICO 10W, i bardhë

2,390 MKD. 2,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-15%

Karikues wireless EPICO 3në1, i zi

8,390 MKD. 9,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Karikues wireless GoGEN me MagSafe dhe mbajtës metalik, i zi

2,790 MKD. 2,890 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Karikues wireless GoGEN me MagSafe, i bardhë

2,790 MKD. 2,890 MKD.
Përfshirë TVSH
-29%

Stacion karikimi Anker PowerWave Mag-Go Dock 2në1, i zi

6,590 MKD. 9,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Karikues wireless Xiaomi, 50W, i zi

5,890 MKD. 6,090 MKD.
Përfshirë TVSH
-30%

Karikues wireless Sonos Roam, i bardhë

3,090 MKD. 4,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-16%

Karikues wireless Nillkin MagSlim, 7.5W, i zi

1,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

Stacion karikimi Anker PowerWave Mag-Go Dock 2në1, i bardhë

8,790 MKD. 9,190 MKD.
Përfshirë TVSH