1 / 1
E shitur
Foto e Mbrojtëse xheli FIXED për Xiaomi Mi 11, transparente

Mbrojtëse xheli FIXED për Xiaomi Mi 11, transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 500 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse FIXED siguron mbrojtje të përsosur të përditshme të celularit. Është bërë me material me cilësi të lartë dhe fleksibël, i cili i jep fleksibilitet mbrojtëses, mbyll si duhet trupin e saj dhe kështu mbron pjesën e pasme dhe anët e pajisjes nga gërvishtjet, yndyrat dhe pluhuri. Kjo mbrojtëse e hollë përshtatet në mënyrë të përsosur në dorë dhe nuk rrëshqet. Punimi i kujdesshëm lë qasje të lirë në të gjitha kontrollet, lidhësit e nevojshëm dhe kamerë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 11
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Materiali:
TPU
Kodi:
FIXTCC-663
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
16. 2. 2021
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Tejdukshëm
Lloji i mbështjellësit:
Mbulesa e pasme
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591680122219
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse xheli FIXED për Xiaomi Mi 11, transparente
590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo