1 / 7
Продадено
Слика на Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен
Слика на Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен
Слика на Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен
Слика на Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен
Слика на Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен
Слика на Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен
Слика на Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен

Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,790 MKD.
1,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,347 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy S21
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Код:
EF-JG991CTEGWW
Доверливост:
100 %
Лансиран:
14. 1. 2021
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Боја:
Транспарентен
Вид на обвивка:
Заден капак
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник Samsung Clear Standing за Samsung Galaxy S21, про transparentирен
1,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ