1 / 3
Слика на Конектор за слушалки- Apple Lightning
Слика на Конектор за слушалки- Apple Lightning
Слика на Конектор за слушалки- Apple Lightning

Конектор за слушалки- Apple Lightning

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,390 MKD.
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-8%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
MMX62ZM/A
Лансиран:
13 септември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилни телефони, звучници, слушалки, таблети
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
3,5 мм приклучок, молња
Од приклучокот:
Молња
За конектори:
3,5 мм приклучок (женски)
Производител:
јаболко
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Намалување
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
190198001795
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Конектор за слушалки- Apple Lightning
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ