1 / 8
E shitur
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë

Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
79.27 €
74.40 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 63.05 €
Ju kurseni 4.86 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo mbrojtëse përbëhet nga lëkura dhe ka prerje precize ndaj formës së telefonit. Pjesa e brendshme e mikrofibrave ndihmon në mbrojtjen e tij. Nuk pengon karikimin me wireless.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Ngjyra:
Zezë, Zezë
I përdorshëm me markat:
Apple
Lloji i mbështjellësit:
Mbulesa e pasme, Kopertina e pasme
Materiali:
Kuže
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11 Pro
Lansuar:
12. 9. 2019
Përputhshmëria:
Apple iPhone 11 Pro
Kodi i prodhuesit:
MWYE2ZM/A
EAN:
1901992695382
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Apple për iPhone 11 Pro, e zezë
74.40 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo