1 / 2
Foto e Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 0,5m, e kaftë
Foto e Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 0,5m, e kaftë

Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 0,5m, e kaftë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161 MKD.

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo e rrjetit të kategorisë 5e është e përshtatshme për transmetimin e të dhënave me gjerësi brezi 100 MHz. Kjo kabllo UTP është një dizajn i drejtpërdrejtë dhe është e përshtatshëm për lidhjen me një router ose HUB, dhe është ndërprerë nga një palë lidhje RJ-45. Gjatësia e kabllos është 0.5 m,dhe vjen me ngjyrë të kaftë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Lidhës:
RJ-45
Fundi i kabllos:
Drejtë
Ngjyra:
Kaftë
Lloji i kabllos:
Lidhje, Lidhëse
Gjatësia [m]:
0.5, 0,5
Për lidhës:
Mashkull RJ-45
Nga konektori:
Mashkull RJ-45
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
4. 4. 2019
Kodi i prodhuesit:
PCU5E-05BN-MS
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 0,5m, e kaftë
190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo