Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Konzolë Xbox Series S, 512GB, e bardhë

Konzolë Xbox Series S, 512GB, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16,490 MKD.
19,938 MKD.
-18%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Një konzolë novatore me performancë të lartë që bën përshtypje me trupin e saj kompakt, ndër të tjera - është madje pothuajse 60 për qind më e vogël se vëllai i tij më i fuqishëm, Xbox Series X. Për të rritur fuqinë kompjuterike, konzola përdor një zgjidhje të dizajnuar me porosi NVME SSD me arkitekturë Xbox Velocity, e cila ka një ndikim të rëndësishëm në zvogëlimin e shpejtësisë së ngarkimit të skedarëve të lojërave dhe ndërrimin e shpejtë të lojërave.
Konzola bën përshtypje me deri në 120 korniza në sekondë, e cila kontribuon në "butësinë" e lojërave dhe ndihmon për të përjetuar përmbajtjen e lojës edhe më realisht.
Në "S" të ri do të shijoni më shumë se 100 lojëra në cilësi të shkëlqyera, të cilat janë akorduar në mënyrë të përsosur për të.Xbox Serie S përmban një pajisje të fuqishme që jo vetëm kap deri në 120 korniza në sekondë në 1440p, por gjithashtu ofron pamje të lë pa frymë me gjurmimin e rrezeve DirectX dhe Shading të Shkallës së Ndryshueshme.

Rritja 4K mbështetet në lojëra, të cilat do t'i vlerësoni kur avulloni në ekranet e mëdha të sheshta. Videot mund të transmetohen gjithashtu në 4K.

EAN:
889842651409
Lansuar:
9.9.2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Xbox Series S
Kodi:
RRS-00010
Kapaciteti i diskut SSD [GB]:
512
Maksimumi i shkrepjeve [fps]:
Deri në 120
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Ngjyra:
Bardhë
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Konzolë Xbox Series S, 512GB, e bardhë
16,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo