1 / 3
Продадено
Слика на Дискови MediaRange DVD + R 4,7 GB 16x, вретено 50 парчиња
Слика на Дискови MediaRange DVD + R 4,7 GB 16x, вретено 50 парчиња
Слика на Дискови MediaRange DVD + R 4,7 GB 16x, вретено 50 парчиња

Дискови MediaRange DVD + R 4,7 GB 16x, вретено 50 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
22.55 €
со ДДВ Без ДДВ 19.11 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
MR445
Лансиран:
2 март 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ниво
Максимална брзина на пишување:
16
Пакување:
Круг
Спакувано по [артиклите]:
50
Производител:
MediaRange
Капацитети [GB]:
4,7
Вид на медиум:
DVD+R
EAN:
4260057125590
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дискови MediaRange DVD + R 4,7 GB 16x, вретено 50 парчиња
22.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ