1 / 6
Продадено
Слика на FIXED, Чип со Bluetooth,  Пронаоѓач на клучеви, црна
Слика на FIXED, Чип со Bluetooth,  Пронаоѓач на клучеви, црна
Слика на FIXED, Чип со Bluetooth,  Пронаоѓач на клучеви, црна
Слика на FIXED, Чип со Bluetooth,  Пронаоѓач на клучеви, црна
Слика на FIXED, Чип со Bluetooth,  Пронаоѓач на клучеви, црна
Слика на FIXED, Чип со Bluetooth,  Пронаоѓач на клучеви, црна

FIXED, Чип со Bluetooth, Пронаоѓач на клучеви, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
FIXSM-SMM-BK
Производител:
FIXED
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
Taiwan
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED, Чип со Bluetooth, Пронаоѓач на клучеви, црна
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ