1 / 3
Продадено
Слика на Алтернативна батерија Duracell за Canon LP-E6
Слика на Алтернативна батерија Duracell за Canon LP-E6
Слика на Алтернативна батерија Duracell за Canon LP-E6

Алтернативна батерија Duracell за Canon LP-E6

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,990 MKD.
2,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,449 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
DR9943
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерија
Наменето за:
Дигитален фотоапарат
Број на пакувања:
1
Производител:
Дурацел
Капацитети [mAh]:
1 400
Напнатост [V]:
7,4
EAN:
5055190114681
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Алтернативна батерија Duracell за Canon LP-E6
2,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ