1 / 3
E shitur
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6

Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
48.59 €
45.34 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.42 €
Ju kurseni 3.25 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Modeli DR9943 i baterive me litium të Duracell ofron një kapacitet prej 1400 mAh dhe një voltazh operues prej 7.4 V duke e bërë kështu baterinë më të mirë alternative për Canon LP-E6. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Canon të aparateve digjitale Pesha: 84 gr.

Kodi i prodhuesit:
DR9943
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Bateri
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Kapaciteti [mAh]:
1 400
Tension [V]:
7.4
EAN:
5055190114681
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6
45.34 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo