1 / 6
Продадено
Слика на Apple покриени на iPhone XR
Слика на Apple покриени на iPhone XR
Слика на Apple покриени на iPhone XR
Слика на Apple покриени на iPhone XR
Слика на Apple покриени на iPhone XR
Слика на Apple покриени на iPhone XR

Apple покриени на iPhone XR

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58.33 €
46.96 €
со ДДВ Без ДДВ 39.79 €
Заштеди 11.37 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
8. 12. 2018
Користено со:
Apple iPhone XR
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
Поликарбонат
Код:
MRW62ZM/A
Производител:
јаболко
Боја:
Транспарентен
Вид на обвивка:
Заден капак
Гаранција за производителот:
1 година
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Apple покриени на iPhone XR
46.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ