1 / 1
Слика на Полнач за Apple MagSafe за лаптоп Apple MacBook Pro 13 ", 60W, белa

Полнач за Apple MagSafe за лаптоп Apple MacBook Pro 13 ", 60W, белa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
129.83 €
123.33 €
со ДДВ Без ДДВ 104.51 €
Заштеди 6.50 €
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Apple е еден од пионерите за иновации и развој на практични подобрувања. Сега донесуваме до нашата понуда многу практичен адаптер за напојување Apple MagSafe 2 Адаптер за напојување - 60W, кој се одликува со мали димензии и интересна карактеристика на магнетното прицврстување на конекторот за поврзување со лаптоп. Ако случајно го повлечете кабелот, тој едноставно се исклучува, така што не постои ризик од какво било оштетување на конекторот за напојување или самиот лаптоп. Адаптер за напојување Apple MagSafe 2 - 60W е дизајниран за Apple MacBook и лаптопи од 13 инчи Apple MacBook Pro. Со своите минијатурни димензии, тој е особено погоден за долги патувања и празници. Можете исто така да го користите како втор адаптер за напојување, каде што ќе го имате оригиналниот адаптер дома и овој, на пример, на работа. Ова ја елиминира потребата за постојан пренос. Адаптерот е опремен со индикаторска диода, која станува зелена кога тетратката е целосно наполнета. Заедно со адаптерот, долг кабел за напојување и главен адаптер се испорачуваат директно во theидниот штекер, што е подобро и покомпактно решение за патување. Добро осмислениот дизајн овозможува да го завиткате кабелот и со тоа да заштедите вреден простор, на пример во торба при носење.
Посветен на лаптоп сериите на Apple:
MacBook Pro 13 ", MacBook Pro 13 "
Максимална излезна енергија [Ш]:
60
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
MD565Z/A
Код:
MD565Z/A
Лансиран:
23.11.2012
Боја:
Бело
Производител:
јаболко, јаболко
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
885909575763
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за Apple MagSafe за лаптоп Apple MacBook Pro 13 ", 60W, белa
123.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ