1 / 7
Foto e Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W,  Zigbee 3.0
Foto e Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W,  Zigbee 3.0
Foto e Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W,  Zigbee 3.0
Foto e Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W,  Zigbee 3.0
Foto e Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W,  Zigbee 3.0
Foto e Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W,  Zigbee 3.0
Foto e Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W,  Zigbee 3.0

Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W, Zigbee 3.0

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
306.21 €
275.41 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 233.40 €
Ju kurseni 30.80 €
-10%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me vetëm disa klikime, ju mund të ndriçoni shtëpinë tuaj me të gjitha ngjyrat tuaja të preferuara dhe të krijoni mjedisin e duhur për çdo moment të jetës tuaj. Sistemi NEO është i bazuar në teknologjinë e provuar ZigBee, zgjidhja më e avancuar në shtëpi inteligjente dhe është krijuar për të integruar të gjithë elektronikën në shtëpi në të ardhmen në një kompleks të lehtë për tu përdorur. Karakteristikat kryesore: - Voltazhi: 45 W; - Fluksi ndriçues: 3150 lm; - Temperatura e ngjyrave: 3000K - 6000K; -Jetëgjatësia minimale: 50000 orë; - Dimensionet: 1350 x 125 mm.
Lansuar:
5. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Llambë për tavan
Materiali:
Hliník, Kov, Plast
Komandë:
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, Philips HUE, Siri, Zigbee 3.0
Kodi:
07104L
Ndalje graduale e dritës:
Gjerësia mm:
1350
Lartësia mm:
125
Fluksi i ndriçimit lm:
3 150
Fuqia dalëse W:
45
Ngjyra e temperaturës K:
3000
Jetëgjatësi orë:
6 000 000
Varet:
Temperatura maksimale e ndriçimit [K]:
6 000
Prodhuesi:
IMMAX
Ngjyra:
Bardhë
Klasa e energjisë:
A+
EAN:
8592957071049
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Llampë IMMAX NEO BAMBOOS Smart, 45W, Zigbee 3.0
275.41 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo