1 / 2
Продадено
Слика на Комплет тастатура и глувче A4tech 3100N, црна боја
Слика на Комплет тастатура и глувче A4tech 3100N, црна боја

Комплет тастатура и глувче A4tech 3100N, црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.43 €
29.08 €
со ДДВ Без ДДВ 27.70 €
Заштеди 11.34 €
-29%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Моќен сет со безжична тастатура и глувче, кој е погоден не само за канцелариска работа, туку и за секојдневни игри. Тастатурата може да се пофали со голем број напредни функции, на пример, 12 мултимедијални копчиња, како и ласерско печатење на копчиња што не можат да се избришат. Покрај четирите нивоа на заштеда на енергија со режим на мирување, ова глувче ви нуди и подолго траење на батеријата. Неговиот екстремен квалитет гарантира издржливост од 12 месеци. Работата со ова глувче ќе биде лесна. Може да конфигурирате до 16 различни опционални команди за копчињата. Покрај тоа, можете да користите вертикални и хоризонтални движења. Благодарение на технологијата V-track, глувчето работи совршено дури и на нерамна површина. Глувчето е опремено со професионален чип кој ги намалува загубите и пречките во колото. Интерфејс: безжичен опсег од 2,4 GHz за поврзување до растојание од 10 метри, користи нано USB приемник.

Внесете:
Со два реда
Ергономија:
Универзална
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
2x ААА
Максимална чувствителност [DPI]:
1200
Главна боја::
Црна
Број на копчиња:
3
Производител:
A4Tech
Тркало:
Инженерство
Сензор за движење:
оптика
Безжична технологија::
Радио фрекфенција
Веб-страница на производителот:
A4tech.com
Лева замена::
Лева замена:
EAN:
4711421876384
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет тастатура и глувче A4tech 3100N, црна боја
29.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ