1 / 1
Слика на PremiumCord микро USB 2.0 кабел, A-B, 90 ° конектор, 1 m

PremiumCord микро USB 2.0 кабел, A-B, 90 ° конектор, 1 m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 331 MKD.

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Иако безжичните преноси на податоци стануваат сè попопуларни во последно време, употребата на класични кабли, често дури и модерни, станува сè поповолна за некои врски. Затоа, PremiumCord ви го носи својот микро USB кабел. Станува збор за заоблен кабел во црна боја за поврзување на сите уреди со USB микро конектор (мобилен телефон, дигитална камера и сл.). USB-кабелот ви овозможува да го полните телефонот директно од USB-портата на компјутерот.
Наменето за:
Мобилен
Крај на кабел:
Закривен, Закривен
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
1
Код на производителот:
ku2m1f-90
Код:
Ku2m1f-90
Конектор:
Микро USB, USB 2.0..., Микро USB, USB 2.0...
Вид на кабел:
Податоци, ПСУ, Вид на кабел
Од приклучокот:
USB-A (маж), Од приклучокот
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
За конектори:
Микро USB А самек
Стапка на неуспех:
Непознато
Производител:
Премиум кабел, Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220017354
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord микро USB 2.0 кабел, A-B, 90 ° конектор, 1 m
390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ