1 / 1
Слика на Eaton продолжен кабел - IEC-Shuko излез, 10A

Eaton продолжен кабел - IEC-Shuko излез, 10A

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,690 MKD.
1,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,347 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-6%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Оригинален кабел за резервно напојување на Eaton. Интерфејс: излез IEC-Shuko, 10 А.
Наменето за:
UPS
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
1,7, 1,7
Код на производителот:
1010081
Код:
1010081
Конектор:
Напојување IEC320 C14, Schuko, Напојување IEC320 C14, Schuko
Вид на кабел:
Добавувачи на електрична енергија, Вид на кабел
Од приклучокот:
IEC C14 маж, IEC C14 машки
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
Femaleенски приклучок
Производител:
Итон, Итон
EAN:
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Eaton продолжен кабел - IEC-Shuko излез, 10A
1,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ