1 / 3
Слика на Ранец за лаптоп DICOTA, 14 - 15,6 "
Слика на Ранец за лаптоп DICOTA, 14 - 15,6 "
Слика на Ранец за лаптоп DICOTA, 14 - 15,6 "

Ранец за лаптоп DICOTA, 14 - 15,6 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,190 MKD.
4,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,890 MKD.
Заштеди 600 MKD.
-12%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
D31008
Лансиран:
16 декември 2014 година
Тип на батерија:
Ранци
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Полиестер
Внатрешна висина на лаптопот [mm]:
265
Внатрешни димензии на лаптопот до [mm]:
40
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
15,6
Производител:
DICOTA
Пеша [кг]:
0,9
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
7640158662199
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ранец за лаптоп DICOTA, 14 - 15,6 "
4,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ