1 / 1
Продадено
Слика на Ѕвонче Honeywell DC515EP2, Серија 5, со приклучок, бело

Ѕвонче Honeywell DC515EP2, Серија 5, со приклучок, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,490 MKD.
4,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,720 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DC515EP2
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
денови
Производител:
Драг на здравје
Боја:
Бело
EAN:
5004100967930
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ѕвонче Honeywell DC515EP2, Серија 5, со приклучок, бело
4,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ