1 / 8
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
Foto e Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE

Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,790 MKD.
2,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,195 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-8%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Zgjeroni mbulesën e Wi-Fi sinjalit me zgjeruesin TP-LINK TL-WA860RE. E dizajnuar të jetë lehtë e përdorshme nga çdokush, pa ndonjë setup të komplikuar. Falë sinjalizuesit LED është shumë lehtë të gjendet vendi ideal me rrjetin më të fortë, pastaj shtypeni WiFi Protected Setup (WPS) dhe klikoni në zgjeruesin e rrjetit TL-WA860RE. Krahas thjeshtësisë së instalimit, gjithashtu ofron shpejtësi deri në 300 Mbps 802,11n. Ju mund të shijoni video transmetime, lojëra dhe të shfrytëzoni internetin në laptopat, tabletët ose smartfonët në çdo cep të shtëpisë suaj.
Kodi i prodhuesit:
TL-WA860RE
Lansuar:
9 Shtator 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Lloji i ruterit:
Access point
Numri i porteve RJ-45:
1
Shpëndarës:
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Lloji i antenës:
Fikse
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364071158
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Zgjerues WiFi NET TP-LINK TL-WA860RE
2,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo