1 / 1
E shitur
Foto e Shirit Zebra, evropian, prej dylli blete, 60x300mm, për ZD400, ZD600

Shirit Zebra, evropian, prej dylli blete, 60x300mm, për ZD400, ZD600

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shirit (transferimi termik) prej dylli blete që ofron cilësi shumë të mirë të printimit. Përdorimi më i zakonshëm është për printim në etiketat prej letre. Nuk është e nevojshme ta ngrohni aq shumë gjatë aplikimit. Sidoqoftë, disavantazhi i tij është rezistenca më e ulët ndaj konsumimit, tretësve kimikë dhe temperaturave të larta. Shiriti është i përshtatshëm për një gamë të gjerë aplikimesh. Për shembull, për shënimin në raft, shënimin e produktit dhe çmimit në pikat e shitjes me pakicë. Përdoret gjithashtu për identifikimin e produkteve, etiketimin e produkteve sterile në aplikimet mjekësore. Mund të përdoret gjithashtu në përcjelljen e kompanive në fushën e dërgimit dhe pranimit të etiketave në aplikacionet e magazinës ose në etiketimin e materialeve të paketimit, të tilla si kutitë dhe paletat në aplikimet e logjistikës. Gjerësia: 60 mm. Gjatësia: 300 m. Ngjyra: e zezë.
Lansuar:
18. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Zebra ZD400, Zebra ZD600
Kodi:
02300BK06030
Gjerësia mm:
60
Ngjyra e tonerit cartridge:
Zezë
Diametri i tubit [mm]:
25
Gjatësia e spirales [m]:
300
Prodhuesi:
Zebra
Ueb-i i prodhuesit:
Zebra.com
Lloji i pajisjes:
Shirit
Për printer:
Zebra
EAN:
8595627413309
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit Zebra, evropian, prej dylli blete, 60x300mm, për ZD400, ZD600
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo