1 / 3
Продадено
Слика на Заштитно стакло PanzerGlass за Samsung Galaxy Xcover Pro, црно
Слика на Заштитно стакло PanzerGlass за Samsung Galaxy Xcover Pro, црно
Слика на Заштитно стакло PanzerGlass за Samsung Galaxy Xcover Pro, црно

Заштитно стакло PanzerGlass за Samsung Galaxy Xcover Pro, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.89 €
43.64 €
со ДДВ Без ДДВ 36.99 €
Заштеди 3.24 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy Xcover Pro
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Самсунг
ЧАША:
По
Код:
7227
Производител:
PanzerGlass
EAN:
5711724072277
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитно стакло PanzerGlass за Samsung Galaxy Xcover Pro, црно
43.64 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ