1 / 1
Продадено
Слика на Фолија за екранот за LG Q60, целосна заштита, црна

Фолија за екранот за LG Q60, целосна заштита, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.93 €
4.71 €
со ДДВ Без ДДВ 3.99 €
Заштеди 16.22 €
-78%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
19. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
LG-TG25DBQ60-D
Производител:
ScreenShield
EAN:
8595603656836
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фолија за екранот за LG Q60, целосна заштита, црна
4.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ