1 / 3
Продадено
Слика на Футрола за таблет  Samsung  Galaxy Tab S6 Lite, сив
Слика на Футрола за таблет  Samsung  Galaxy Tab S6 Lite, сив
Слика на Футрола за таблет  Samsung  Galaxy Tab S6 Lite, сив

Футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S6 Lite, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
93.26 €
74.60 €
со ДДВ Без ДДВ 63.22 €
Заштеди 18.66 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Наменето за:
Таблет
Користи со брендови:
Самсунг
Код:
EF-BP610PJEGEU
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Боја:
Град
Вид на обвивка:
Јас капак
EAN:
8806090422959
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S6 Lite, сив
74.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ