1 / 1
E shitur
Foto e Folie mbrojtëse Spigen Neo Flex për Apple Watch 4/5, 44 mm

Folie mbrojtëse Spigen Neo Flex për Apple Watch 4/5, 44 mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.65 €
20.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.72 €
Ju kurseni 2.74 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Orët smart janë pajisje të brishta dhe duhet të tregohet kujdes për t'i mbrojtur ato. Për këtë qëllim, Spigen vjen me folje mbrojtëse Neo Flex për Apple Watch 4/5, 44 mm. Folia mbron ekranin e pajisjes tuaj nga gërvishtjet dhe gjurmët e gishtërinjëve, falë teknologjisë së vetë-riparimit. Është plotësisht transparente dhe e ndjeshme ndaj prekjes. Prandaj, nuk do të ndikojë në vetitë e ekranit ose prekjes së ekranit. Paketa përmban 3 folie duke përfshirë aksesorët e nevojshëm për aplikimin e tyre. Aplikimi është i lehtë dhe i shpejtë.
Lansuar:
6. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 (44mm), Apple Watch Series 5 (44mm)
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
062FL25574
Prodhuesi:
Spigen
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Folie mbrojtëse Spigen Neo Flex për Apple Watch 4/5, 44 mm
20.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo