1 / 8
Продадено
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
Слика на Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња

Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.66 €
29.04 €
со ДДВ Без ДДВ 24.61 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy S20 Ultra
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Код:
AFL00633
Производител:
Шпиген
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна фолија Spigen Neo Flex HD за Samsung Galaxy S20 Ultra, 2 парчиња
29.04 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ