1 / 1
Продадено
Слика на Заштитна фолија на екранот за	Apple Watch Series 3, 42mm

Заштитна фолија на екранот за Apple Watch Series 3, 42mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Оваа фолија претставува револуционерен начин да се задржи дисплејот на вашиот часовник непроменет подолго време. 100% гарантирано отпорна на гребење и екстремна отпорност на полиуретанскиот филм му овозможуваат на производителот да обезбеди доживотна гаранција за тоа.

Целосната транспарентност не ги менува боите на дисплејот, а сепак може да ги покрие веќе малите абразии. Екранот со ова фолија ќе биде помалку мрсен, така што ќе можете да уживате со чипси додека работите. Фолијата ќе му понуди на вашиот Apple Watch совршена заштита, со која ќе се чувствува и изгледа одлично.
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple, Apple Watch Серија 3
Наменето за:
Паметен часовник
Датум на лансирање:
4. 11. 2017
EAN:
8595603641351
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна фолија на екранот за Apple Watch Series 3, 42mm
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ