1 / 1
Продадено
Слика на Фолија Screenshield за екранот на DOKI Dokipal 4G

Фолија Screenshield за екранот на DOKI Dokipal 4G

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.62 €
4.71 €
со ДДВ Без ДДВ 3.99 €
Заштеди 9.91 €
-68%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
ДОКИ Докипал 4Г
Наменето за:
Паметен часовник
Користи со брендови:
DOKI
Код:
DKI-DKIPAL4G-D
Производител:
ScreenShield
EAN:
8595603653866
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фолија Screenshield за екранот на DOKI Dokipal 4G
4.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ