1 / 2
Слика на Заштитно стакло Forever за Apple iPhone XR
Слика на Заштитно стакло Forever за Apple iPhone XR

Заштитно стакло Forever за Apple iPhone XR

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.06 €
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €
Заштеди 1.62 €
-10%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
ЗАСЕКОГАШ калено стакло Заштитете го екранот на телефонот со издржливо заштитно стакло. Со неговата употреба, можете безбедно да го носите уредот во вашиот џеб или торба без да се грижите за неговата штета. Благодарение на него, ќе го задржите изгледот и чистотата на дисплејот долго време. Главни предности: -Заштита на квалитетен екран -Висока отпорност на гребнатини, оштетувања -Кристално чист со совршена реакција на допир -100% транспарентна, цврстина 9H -Лесна апликација Памучен дисплеј Калено стакло го штити дисплејот од гребнатини, пукнатини и кршење во случај на случајно паѓање. Тој е 100% транспарентен со дебелина од само 0,33 мм. Совршено го пренесува напонот на контактот на прстот, така што контролата останува брза и точна како и без неа. Сигурно ќе бидете изненадени од многу лесна апликација со која навистина секој може да се справи. Клучни својства Сигурното стакло е одличен помошник во обезбедувањето на дисплејот, направено е од калено стакло и неговата обработка обезбедува подобри заштитни својства од пластичното стакло или заштитната фолија. Капакот е исто така отпорен на течности. Тој е 100% транспарентен, дури ја подобрува острината на сликата. Дури и почетник може да се справи со лесна апликација.
Гаранција за производителот:
1 година
ЧАША:
Веќе
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Користено со:
Apple iPhone XR
Лансиран:
14. 12. 2018
Стакло на цел екран:
Не
Компатибилност:
Apple iPhone 11, Apple iPhone XR
Код на производителот:
NFOLAPIPXR
EAN:
5900495698698
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитно стакло Forever за Apple iPhone XR
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ