1 / 2
Продадено
Слика на FOREVER заштитно стакло за Huawei P20 Pro
Слика на FOREVER заштитно стакло за Huawei P20 Pro

FOREVER заштитно стакло за Huawei P20 Pro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.68 €
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €
Заштеди 1.62 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 12. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Huawei P20 Pro
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Huawei
ЧАША:
Веќе
Код:
NFOLHUP20PRO
Производител:
Засекогаш
EAN:
5900495702111
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FOREVER заштитно стакло за Huawei P20 Pro
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ