1 / 1
Продадено
Слика на Пликови од хартија за CD / DVD, 25 парчиња

Пликови од хартија за CD / DVD, 25 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
352 MKD.
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.
Заштеди 62 MKD.
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25 септември 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
OEM
EAN:
4003928982423
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Пликови од хартија за CD / DVD, 25 парчиња
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ