1 / 6
E shitur
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi

Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.53 €
16.05 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.60 €
Ju kurseni 6.48 €
-29%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
FIXED Topic vjen me dizajn elegant me lëkurë artificiale enkas për Realme C11. Këllëfi siguron mbrojtje optimale të celularit nga gërvishtjet, konsumimi i jashtëm, depozitat e papastërtisë. Materiali i përdorur ofron qëndrueshmëri dhe është i këndshëm në prekje. Në pjesën e brendshme të tij do të gjeni një vend të caktuar për ruajtjen e kartave ose parave të gatshme. Ka formë precize që nuk pengon funksionalitetin e celularit.
Lansuar:
12. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Realme C11
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Realme
Materiali:
Lëkurë PU
Kodi:
FIXTOP-594-BK
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
EAN:
8591680117307
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Këllëf mbrojtës FIXED Topic për Realme C11, i zi
16.05 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo