1 / 6
E shitur
Foto e Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm
Foto e Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm
Foto e Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm
Foto e Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm
Foto e Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm
Foto e Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm

Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
59.82 €
40.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 34.21 €
Ju kurseni 19.45 €
-33%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kamerë e mençur me WiFi që është e përshtatshme për shtëpinë. Ofron rezolucion Full HD (1920 x 1080 px me 30 kps). Në mënyrë që të jetë në gjendje të regjistrojë edhe në errësirë të plotë, ajo është e pajisur me një modalitet nate me ndriçim IR deri në një distancë prej 10 metrash. Kamera ka një sistem për zbulimin e njerëzve. Mund të dërgojë njoftime në celularin tuaj. Ajo mbështet menaxhimin në distancë, pamjen drejtpërdrejt, kontrollin e saj përmes celularit dhe riprodhimin e videos së regjistruar. E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, lejon komunikimin e dyanshëm (ka mikrofon dhe altoparlant të integruar). Kamera vjen me aplikacionin TuyaSmart. Gjatësia fokale e saj është 3.6 mm. Mbështetja për Amazon Alexa dhe Google Assistant është e integruar. Ndërfaqja: 1 x RJ45 (LAN), slot për karta microSD, WiFi IEEE 802.11 b / g / n.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
LAN:
✔, Ano
Mikrofon i integruar:
✔, Ano
Sensor:
CMOS
Rezolucioni:
1920 x 1080
Imazhe në sekondë:
30
Trashësia [mm]:
80
Gjerësia [mm]:
80
Shikimi [°]:
103
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Bardhë
Dizajni i kamerës:
Otocná, Rrotullues
Lloji i kamerës:
Vnitrní
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
5VDC
Çertifikim IP:
Brendshëm
Pamje në errësirë (ndriçim IR):
10m
Objektiv:
3.6mm
Wi-Fi:
Lloji i lentes:
fixní
Kompresim të videove :
MJPEG
Funksionet:
Notifikace na smartphone, Videodetekce pohybu
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592457189664
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë sigurie XtendLan OKO 1, 3.6mm
40.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo